Telewizja biznesowa

Banki

Monitory reklamowe, kioski informacyjne w bankach

 

Technologia Digital Signage intensywnie wkracza do świata finansów i staje się coraz bardziej popularna. Również w naszym kraju bankowcy doceniają fakt możliwości wykorzystania kilku, kilkunastu minut jakie klienci spędzają w placówce bankowej, oczekując na rozmowę z konsultantem lub wolną kasę.  Potwierdzeniem tego faktu jest liczba ponad siedemdziesięciu banków, które obsługujemy pod marką „Telewizja Bankowa”.

Dodatkowym uzasadnieniem dla sensu inwestowania w Digital Signage w sektorze bankowym jest bardzo dynamicznie zmieniająca się oferta, uzależniona od stóp procentowych i sytuacji ekonomicznej. Bank, który pozostaje przy tradycyjnych papierowych nośnikach bardzo często wyrzuca dziesiątki tysięcy złotych w postaci bezużytecznych plakatów, ponieważ właśnie zmieniła się stawka WIBOR.  Bank posiadający sieć monitorów ma w takim momencie zdecydowaną przewagę i oszczędza mnóstwo pieniędzy. 

Korzyści i możliwości dla banku:

  • szybkie i wygodne publikowanie aktualnej oferty kredytów i lokat
  • publikowanie dodatkowej oferty banku w zakresie inwestycji, ubezpieczeń itp.
  • promowanie elektronicznych kanałów dostępu do usług
  • edukacja klientów w zakresie bezpiecznego korzystania z kart, bankowości internetowej
  • publikowanie aktualnych kursów walut, aktualizowanych on-line
  • publikowanie bankowych stóp procentowych, aktualizowanych on-line
  • publikowanie kanałów informacyjnych RSS dot. wydarzeń z kraju i świata, komunikatów ekonomicznych itp.
  • centralne, wygodne zarządzanie kampaniami reklamowymi w placówkach rozlokowanych w całym kraju


Monitory instalowane przez TVB dzielimy na informacyjne, zapewniające komunikację w jednym kierunku i interaktywne, które pozwalają na komunikację z klientem banku za pomocą nakładek dotykowych.  W przypadku monitorów interaktywnych klient ma możliwość samodzielnej wędrówki po szczegółach oferty banku, wybierając interesujące go elementy. Dodatkowo może skorzystać z kalkulatora kredytowego i pozostawić numer kontaktowy.

Ponad siedemdziesiąt obsługiwanych banków stawia naszą firmę w ścisłej czołówce i zdecydowanie wzmacnia nasz kapitał doświadczenia w tej branży. Nauczyliśmy się podchodzić do każdego projektu indywidualnie, przede wszystkim słuchać i kreować w sposób interesujący multimedialny wizerunek banku. Bank zyskuje nowoczesny image, skuteczne medium do komunikacji z klientem i sporą sumę zaoszczędzoną na drukowanych w tradycyjny sposób materiałach. 

 

Wybrane realizacje naszej firmy zostały zamieszczone w galerii poniżej.

 

 

Kontakt
Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania. Podpowiemy Ci jak nasza telewizja pomoże Twojemu biznesowi.

Zadzwoń

+48 534 22 33 33