Telewizja biznesowa

Restauracje i bary

Menuboardy i monitory w restauracjach

Ekrany LED w restauracjach i barach stają się coraz bardziej popularnym elementem ich wystroju. Nie służą jednak ozdobie ale pełnią funkcję informacyjną i marketingową. Czas spędzony przez gości w oczekiwaniu na posiłek to doskonały moment aby zaabsorbować ich uwagę naszym przekazem, zwrócić uwagę na nowości w menu, smakowite desery czy promocje i programy lojalnościowe. Tego rodzaju projekty nasza firma zrealizowała dla wielu lokali gastronomicznych, w tym znanych sieci restauracji „Sphinx” i „Chłopskie Jadło”.

Bardzo popularnym rozwiązaniem stały się też „menuboardy” czyli monitory prezentujące aktualne menu wraz z cenami. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość wprowadzenia szybkiej zmiany w menu czy cenniku bez konieczności kosztownego drukowania i wymiany statycznych plansz i kart. Przekaz dodatkowo wzbogacony jest o animacje, reklamy nowych produktów i wstawki utrwalające logo restauracji w świadomości klientów.

Menuboardy i monitory w restauracjach pozwalają też znacznie usprawnić sposób komunikacji z klientem w firmach o sieciowej strukturze i restauracjach rozlokowanych w całym kraju. Zarządzanie menu i przekazem marketingowym odbywa się w prosty i szybki sposób z poziomu centrali.

Systemy które realizujemy pozwalają restauratorom na:

  • ciekawą formę prezentacji menu, produktów i usług
  • promocję logo i informacji o firmie
  • łatwe informowanie o akcjach promocyjnych i zmianach w ofercie
  • realizację programów lojalnościowych
  • centralne zarządzanie siecią monitorów i menuboardów

 

Wybrane realizcje naszej firmy zostały przedstawione w galerii poniżej.

Kontakt
Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania. Podpowiemy Ci jak nasza telewizja pomoże Twojemu biznesowi.

Zadzwoń

+48 534 22 33 33