Telewizja biznesowa

Dworce i lotniska

Monitory informacyjne na lotniskach i dworcach

Lotniska i dworce to miejsca o wyjątkowym charakterze, w których codziennie przemieszczają się tysiące ludzi. Podróżni stanowią znakomity cel dla potencjalnych reklamodawców ale również oczekują precyzyjnej informacji związanej z rozkładem lotów lub rozkładem jazdy na monitorach. 

O ile realizacja pierwszego zadania jest prosta to realizacja drugiego wymaga implementacji zaawansowanego systemu informatycznego, współpracującego z bazami danych lotniska/dworca, spełniającego wymogi wysokiej niezawodności i utrzymania prezentacji ważnych dla podróżnych danych w przypadku awarii, zaniku zasilania, itp. W przeciwnym wypadku łatwo o dezorientację i paraliż.

TVB sprawnie realizuje podobne projekty ponieważ w naszym zespole oprócz specjalistów od grafiki zatrudniamy sztab ludzi związanych z informatyką, specjalistów od baz danych, dla których wyzwania związane z integracją z systemami klienta, obsługą i prezentacją na monitorach olbrzymiej ilości danych, zapewnienie redundancji (backupu) systemu nie stanowi problemu.

Możliwości systemów dedykowanych dla podróżnych:

  • prezentacja rozkładu lotów / rozkładu jazdy
  • prezentacja ważnych komunikatów, informacji o zmianach w rozkładzie
  • prezentacja logotypów i nazw przewoźników
  • prezentacja zaleceń bezpieczeństwa dla podróżnych
  • prezentacja wirtualnych map obiektu
  • emisja reklam własnych i podmiotów współpracujących

 

Kontakt
Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania. Podpowiemy Ci jak nasza telewizja pomoże Twojemu biznesowi.

Zadzwoń

+48 534 22 33 33